Чи відновлять в Україні систему е-декларування?
19:05 29.10.2020
255

Президент України Володимир Зеленський запевнив, що система електронного декларування в Україні працюватиме, а її демонтаж ніколи не буде сприйнятий ні українським суспільством, ні партнерами в ЄС, передає Українська правда.

В рамках термінового засідання РНБО очільник держави заявив, що слід терміново відреагувати на ту ситуацію, яка склалась після рішення Конституційного суду. Окрім того він наголосив, що система електронного декларування в Україні працюватиме. 

Одразу скажу про головне, щоб ні в кого не було навіть найменшого сумніву: система електронного декларування в Україні буде працювати. Законопроєкти для її поновлення мають бути підготовлені і направлені до ВР як невідкладні, - зазначив глава держави.

Нагадаємо, 27 жовтня Конституційний суд ухвалив рішення за конституційним поданням депутатів щодо відповідності Основному закону низки положень антикорупційного законодавства та визнав неконституційним окремі його положення.

Подібне рішення викликало занепокоєння у європейської спільноти. Зокрема через рішення КСУ щодо діяльності антикорупційних органів може стати підставою для тимчасового призупинення безвізу. Також стурбовані зусиллями скасувати антикорупційні реформи в Україні посли G7.

Читайте також