Як отримати субсидію та компенсації у 2021 році?
21:21 11.01.2021
1180

В Україні змінилися правила подачі документів для призначення різних видів соціальної допомоги, пільг, субсидій та компенсації. Про це повідомляє пресслужба Мінсоцполітики.

Зокрема, з 1 січня громадяни мають подавати через «фронт-офіси» територіальної громади, які передають їх до райдержадміністрацій. Виключення становлять лише документи, що надсилаються поштою або подаються в електронному вигляді.

Зазначається в повідомленні, для виконання цієї функції у структурі виконавчого органу територіальної громади має бути утворено структурний підрозділ з питань з питань соціального захисту населення або визначено відповідних уповноважених посадових осіб.

Для забезпечення єдиного підходу до виконання повноважень з питань соціального захисту населення та захисту прав дітей територіальними громадами Мінсоцполітики розроблено Методичні рекомендації щодо організації та забезпечення діяльності територіальної громади у сферах соціального захисту населення та захисту прав дітей, які затверджено міністерством.

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року субсидії на оплату житлово-комунальних послуг видаватимуть за новими правилами, оскільки управління соцзахисту припинять особистий прийом.

Джерело: РБК

Автор: І like News (28991
Читайте також