Мер Тернополя змінив думку щодо введення жорсткого карантину. Які обмеження діятимуть у місті?
18:07 07.01.2021
260

Мер Тернополя змінив думку щодо введення жорсткого карантину у місті й зауважив, що сценарій запровадження локдауну все ж розглядається.

Мер Тернополя змінив думку щодо введення жорсткого карантину у місті

Зокрема, міський очільник на своїй офіційній сторінці в Facebook написав, що всі рішення, в тому числі і рішення щодо зміни карантинних обмежень, у Тернополі приймаються комісією з надзвичайних ситуацій виключно в інтересах жителів громади і виходячи з фактичних даних медичних показників, а саме — показників захворюваності на COVID-19.

У Тернополі спостерігалась тенденція до зменшення кількість інфікованих та пацієнтів, що перебувають на лікуванні у медичних закладах з діагнозом «коронавірусна інфекція». Практично були відсутні хворі серед дітей і працівників закладів освіти.  Коронавірус має властивість швидко поширюватися, і ми вже не виключаємо зростання кількості хворих. Після новорічних та різдвяних свят динаміка захворюваності може знову стати загрозливою. Тому ми постійно консультуємося з нашим медиками, вірусологами, з відділом охорони здоров'я, написам міський очільник.

 

За його словами влада готова вжити всіх необхідних заходів у разі, якщо буде загроза здоров'ю та життю тернополян.

Я не боюся приймати важкі, але правильні рішення, якщо в цьому є об'єктивна потреба. Якщо протягом наступних днів відбудеться зростання кількості хворих — ми призупинимо рішення комісії і Тернопіль перейде в режим жорсткого карантину. Крім того, ми чітко розуміємо, що ідуть свята і тестування можуть не проводитися в повній мірі. Ми ніколи не будемо ризикувати здоров’ям жителів нашої громади. Ми щоденно моніторимо ситуацію. Рішення приймаються на основі оцінки динаміки захворюваності.  Це не тернопільське «ноу-хау». Це практика боротьби з пандемією всіх цивілізованих країн, написав Сергій Надал.

Нагадаємо, раніше міський голова Тернополя заявляв про те, що комісія з надзвичайних ситуацій ухвалила рішення не вводити жодних додаткових обмежень до тих, які діяли раніше.

Автор: І like News (28991
Читайте також