Сутенери, які залучали до бізнесу неповнолітніх, можуть провести за гратами 10 років (ФОТО)
20:02 20.01.2021
256

Вінницькі правоохоронці завершили досудове розслідування кримінального провадження за ч.3 ст. 303 Кримінального кодексу України (сутенерство або втягнення особи у зайняття проституцією). Сьогодні обвинувальний акт та матеріали справи були направлені на розгляд до суду.   

За інформацією пресслужби поліції сутенерське угруповання викрили працівники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, літом минулого року. 

Під час досудового розслідування встановлено, що учасники угруповання – дві жінки, віком 31 та 42 років та двоє молодиків, 18 та 20 років, організували  заборонений бізнес з надання платних сексуальних послуг, куди втягували молодих жінок, які опинились в складних життєвих обставинах, в тому числі, неповнолітніх. Між членами групи був чіткий розподіл ролей: чоловіки знаходили приміщення для надання послуг інтимного характеру, забезпечували  охорону в разі виникнення конфліктних ситуацій з клієнтами, а жінки втягували дівчат у проституцію. Організувала таку злочинну діяльність молодша з жінок, повідомили у пресслужбі відомства.   

Зазначимо, учасникам організованої злочинної групи загрожує покарання  - до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

 

Автор: І like News (28991
Читайте також