Українців не штрафуватимуть за невчасну оплату «комуналки»
14:01 26.01.2021
256

Українців не штрафуватимуть за невчасну оплату «комуналки» у січні. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі одного з телеканалів, передає Українська правда.

Штрафи чи пеня за невчасно сплачені газ, тепло за січень застосовуватися не будуть. Це важливий месседж для людей, щоб люди не хвилювалися, якщо будуть платіжки, неправомірно зависоко нараховані. Ми очікуємо результатів розслідування антимонопольного комітету та встановлення чесних та прозорих правил на ринку газу, наголосив очільник Уряду.

На думку міністра подібне рішення сприятиме зменшенню тарифів на комуналку для українців. Окрім цього він наголосив, що тарифи на тепло і гарячу воду не змінюватимуться.

Нагадаємо, з 1 січня в Україні виросли тарифи на газ та його транспортування, а також було скасовано пільгову вартість на 100 кВт електроенергії на місяць для приватних споживачів. У зв’язку зі зростанням цін на компослуги відбулася низка протестів у різних регіонах, зокрема, на Харківщині, Полтавщині, Миколаївщині, Буковині, Прикарпатті, Закарпатті, Сумщині, Чернігівщині.

Автор: І like News (28991
Читайте також