ЗСУ оголосила набір військових в ЛГБТ+ частину
13:30 09.03.2021
536

Збройні сили України проводять набір фахівців і військових, які дружньо ставляться до ЛГБТ+ спільноти. Повідомляється, що підрозділи будуть виконувати завдання на лінії зіткнення. Для того, щоб приєднатися до військовослужбовців, необхідно буде пройти навчання та співбесіду. Про це розповідає співтовариство Військові ЛГБТ та наші союзники у Fаcebook.

Збройні сили України проводять набір фахівців і військових, які дружньо ставляться до ЛГБТ+ спільноти.

Запрошуємо бажаючих ЛГБТ+ людей, військових, фахівців, а також дружніх до ЛГБТ+ спільноти людей, бажаючих підписати контракт із однією з мотопіхотних частин ЗСУ. Ваша особистість, як і підрозділ, лишатимуться в таємниці. Після бойового залагодження підрозділ виконуватиме завдання безпосередньо на лінії зіткнення, - йдеться в повідомленні.

У ВСУ уточнюють процедуру приєднання до частини.

Збройні сили України проводять набір фахівців і військових, які дружньо ставляться до ЛГБТ+ спільноти.

«Завдання потребуватимуть професійних навичок та інтелектуальних здібностей - перш ніж приступити до служби кожен боєць пройде співбесіду з командиром, згодом - відповідний вишкіл та отримає державну сертифікацію. Частина штату вже відібрана, є вакантні місця, - додають в співтоваристві.

Зазначимо, ЛГБТ+ частина в ЗСУ існує з 2018 року і раніше бійців набирали без залучення уваги. Зараз же в організації вирішили змінити позицію.

«Ми не планували афішувати набір і думали обмежитися своєю мережею, та у зв'язку із нахабною поведінкою тилових опонентів рівності прав людини, радикальних організацій, що маніпулюють темою участі у війні своїх окремих учасників, нападають на громадян, заперечують рівність їхніх прав та свобод, - а значить ставлять під загрозу демократію в Україні - ми вирішили вкотре заявити відкрито про свою присутність на фронті та показати, що українська армія - армія вільних людей, що стоїть на захисті Конституції, демократії, та волі кожного громадянина проти тиранії та російської окупації, - додали в повідомленні.

Джерело

 

Автор: І like News (28991
Читайте також