Вилкове - подорож в українську Венецію
18:44 26.08.2017
256

Кожен із нас хоч раз у житті чув про знамениту Венецію - перлину Італії. А от чи знали ви, що в України теж є своя Венеція - містечко під назвою Вилкове? Воно розташоване в Одеській області, на узбережжі Дунаю, біля самого кордону з Румунією. На перший погляд це нічим не примітний населений пункт української глибинки. Але славу Вилковому принесла стара частина міста, яка побудована буквально на воді. Тому замість вулиць там - канали, якими місцеві жителі переміщуються на таких собі українських гондолах, - пише Тochka.net.

Вилкове - подорож в українську Венецію
Саме завдяки численним каналам, проритим уздовж вулиць, Вилкове і називають українською Венецією. Безумовно, таке порівняння - великий реверанс у бік містечка в Одеській області. Адже Вилкове не може похвалитися тим неповторним шармом і багатством, який має перлина Італії. Але менше з тим, туристи із задоволенням відвідують Вилкове.

У цьому зеленому містечку є також сосновий ліс, озера, і зовсім поруч знаходиться Чорне море. Для туристів тут є відпрацьовані поїздки по Дунаю на катері - в екскурсію часто включений обід і обов'язкова зупинка на "нульовому кілометрі", де Дунай впадає в море.

Вилкове - подорож в українську Венецію
Ці краї відомі і різноманітністю риби, яка тут водиться. Саме риболовлею місцеві жителі в основному заробляють на життя, тому і для туристів рибалка повинна бути відзначена окремим пунктом в програмі дозвілля.
  • Житло:

Зупинитися в Вилково можна на одній з баз відпочинку. Ніч в тримісному котеджі обійдеться від 500 гривень за трьох без харчування. У вихідні та святкові дні ціна буде вище. Більш бюджетний варіант - це міні-готелі. Можна буде вкластися в 120 гривень з людини.

Вилкове - подорож в українську Венецію
Вилкове - подорож в українську Венецію © instagram.com/alya_lanch/
  • Як дістатися з Києва?

Своїм ходом можна добиратися двома способами - на поїзді до Одеси (звичайному або швидкісному Інтерсіті), а потім автобусом або маршруткою до Вилково, або автобусом безпосередньо з Києва. У першому і другому випадку дорога займе приблизно 13-14 годин.

Від Києва до Вилково 670 кілометрів, тому на машині їхати доведеться близько 10 годин. Їхати краще по дорозі Одеса-Рені.

Якщо ти шукаєш морський курорт, де можна повністю розслабитися, забути про час, відпочити душею і тілом від міської суєти, то ознайомся з Кінбурнської косою - місцем з найчистішим морем в Україні.

Читайте також