Замість ZIK, 112 і NewsOne в Україні хочуть створити один канал, - ЗМІ
13:09 11.02.2021
254

Найближчим часом в Україні може з’явитися новий телеканал. Його власниками пропонують зробити  журналістів, які працювали на телеканалах ZIK, 112 і NewsOne.

За інформацією українських ЗМІ робота над створенням телеканалу розпочалась.

Документ, який поширюють серед співробітників трьох закритих медіа, пропонує в рівній частці зробити власниками самих співробітників. Канал планує подавати заявку на отримання ліцензії на мовлення в Нацраду з питань телебачення і радіомовлення.

Перший заступник голови Нацради Валентин Коваль заявив, що теоретично видача ліцензії новому каналу буде можлива, якщо він не буде пов'язаний з особами, які потрапили під санкції.

Начальник управління ліцензування Нацради Людмила Запорожець повідомила, що заявка на отримання ліцензії для такого телеканалу поки що не надходила. А прес-служба телеканалу 112-Україна стверджує, що не володіє інформацією про створення нового телеканалу.

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський своїм указом ввів у дію рішення РНБО про санкції проти нардепа ОПЗЖ Тараса Козака і трьох каналів, які фактично належать йому, - «112 Україна»,  NewsOne та Zik.

Читайте також