У Кропивницькому проведуть службове розслідування, чому попри заборону дітей повезли до Дніпра
16:00 04.12.2016

“У четвер, 1 грудня, в ОДА було позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Рішенням цієї комісії було заборонено перевезення дітей з 2 грудня до того, як нормалізується ситуація на дорогах. Вже в п’ятницю жоден шкільний автобус не перевозив школярів, діти з інтернатів додому на вихідні не поїхали. Буде проведене службове розслідування, чому автобус туристичної фірми здійснив перевезення дітей до Дніпра, незважаючи на заборону”, — прокоментував С.Коваленко.

Рішення було ухвалено для того, аби уникнути ситуацій, коли автобуси з дітьми зупиняються посеред поля і через засніженість автошляхів не можуть рухатись далі.

За словами посадовця, обмеження щодо перевезення дітей буде знято після того, як дороги області будуть розчищені та посипані.

Нагадаємо, внаслідок ДТП на Дніпропетровщині госпіталізовано 19 дітей та 2 дорослих. На слизькій дорозі, намагаючись загальмувати, перевернувся автобус “МАН”. В ньому направлялися на гастролі з міста Кропивницького до Дніпра 34 дитини та 6 дорослих. У ДТП загинула жінка поза автобусом. Дітей виписали з лікарні і потягом відправили додому.

Джерело: УНН
Читайте також