У Львові завершили прибирання всіх переповнених сміттєвих майданчиків
11:17 14.07.2017

У Львові в період з 23 червня до 13 липня прибрали 677 переповнених контейнерних майданчиків. Про це повідомили у прес-службі ОДА, - пише 112.ua.

Сьогодні вивезення ТПВ з міста увійшло в звичний режим роботи. В адміністрації наголосили, що наступним кроком є налагодження роздільного збору твердих побутових відходів.

"З 3 липня облдержадміністрація ввела зважування ТПВ для забезпечення чіткого контролю за кількістю відходів, що утворюються в місті і які скеровують для захоронення на полігони області. Також тверді побутові відходи вивозять на територію полігонів, розташованих за межами області, на договірних засадах", - зазначили в ОДА.

Відзначимо, у Львові сьогодні з робочим візитом перебуватиме президент Петро Порошенко.

Напередодні Львівська облрада затвердила програму утилізації сміття в обласному центрі.

Як відомо, Львівська міськрада передала повноваження з вивезення сміття зі ЛьвоваЛьвівській ОДА строком на два роки. Це сталося внаслідок того, що через гостру ситуацію зі сміттям діяльність міського голови було піддано критиці з боку президента і прем'єра. Своєю чергою у Львівській ОДА заявили, що готові очистити місто від сміття протягом 20 днів, а також налагодити регулярне вивезення сміття.

Читайте також