Україна отримає безвіз у чотири етапи за ніч
19:13 09.06.2017
252

Візовий режим не буде скасовано одночасно через різницю в часових поясах. Європейські країни запустять 11 червня безвізовий режим для України не одночасно, а в чотири етапи протягом ночі, - передає Європейська правда.

 Першими це зроблять Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва, Румунія, Болгарія, Греція і Кіпр. Вже з півночі за київським часом українці зможуть їздити в ці держави без віз.

Через годину скасують візи для громадян України велика частина європейських країн: Австрія, Бельгія, Данія, Іспанія, Італія, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Словаччина, Словенія, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

Останньою країною на європейському континенті, яка запускає безвіз з Україною, стане Португалія - о другій годині ночі, оскільки вона живе за лондонським часовим поясом.

О третій годині аналогічний крок зробить Ісландія, яка не входить до складу ЄС, але є державою-членом Шенгену.

Останньою країною, яка 11 червня надасть Україні безвіз, стане Гренландія, яка не є членом ні ЄС, ні Шенгену. Проте цей острів є автономною частиною Данії, а тому і скасує візи.

У портах Гренландії безвіз запускатиметься із третьої години ночі (східне узбережжя) до шостої ранку (військова база Thule на західному узбережжі острова).

Відзначимо, що завтра президент Петро Порошенко запустить "таймер безвізу". Він буде запущений на площі перед будівлею його адміністрації.

За його словами, в ніч безвізу 11 червня Україна вступить у нову епоху.

Читайте також