В Україні пройшов перший день ЗНО: 36 учасників запізнилися, 58 – забули документ, деякі відповіді були ідентичними
21:15 23.05.2017
254

В Україні у вівторок, 23 травня, стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), - пише 112.

"Участь у тестуванні з української мови і літератури взяли 230 053 особи, що становить 95,9% від загальної кількості зареєстрованих. У 2016 році явка учасників на тестування з цього предмету становила 95,07%", - йдеться в повідомленні.

36 учасників зовнішнього незалежного оцінювання не змогли потрапити на пункт тестування через запізнення, 58 - через відсутність одного з обов'язкових документів.

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій розповів, що в кількох пунктах тестування учасники виявили брак друку в сертифікаційних зошитах, коли неможливо було прочитати окремі слова.

"Крім того, у завданні №20 зовнішнього незалежного оцінювання з української мови запропоновано два ідентичні варіанти відповіді. Незважаючи на те, що правильні відповіді до завдань будуть оприлюднені тільки завтра, інформую, що, за висновками предметної фахової комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, наявність двох ідентичних варіантів у цьому завданні не впливає на вибір правильної відповіді, а отже, і на результат учасників", - заявив він.

Також сьогодні надійшли 12 апеляційних заяв на порушення процедури проведення тестування, половина з них - від учасників, у яких виявлено заборонені засоби зв'язку, пристрої зберігання і відтворення інформації тощо.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з української мови та літератури з причин, не залежних від їхніх дій та волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії.

Як повідомлялося раніше, Український центр оцінювання якості освіти опублікував мінімальну кількість балів, які повинен набрати випускник, щоб ЗНО з того чи іншого предмету було зарахованим.

Читайте також