В Україні створили новий броньовик з гаубицею
07:28 10.10.2016
255

Український виробник спеціальної автомобільної техніки НВО Практика створив броньовану машину Отаман 6х6, озброєну великокаліберною гарматою, повідомляє видання Зброя України у Facebook.

 

Зазначається, що машина розроблялася для морської піхоти або підрозділів, яким потрібна бойова техніка, здатна долати водні перешкоди. Розробка велася на підставі спільного рішення між НУО Практика і керівництвом ЗСУ.

"Фактично це перша платформа 6х6, яка розроблена і представлена в Україні вітчизняною компанією як завершений зразок для створення на його базі цілої лінійки бойових машин і машин забезпечення", - йдеться в повідомленні.

Вага бронетранспортера становить 16 тонн, він здатний перевозити 10 осіб, включаючи екіпаж. Висадка десанту здійснюється через кормову апарель.

Самі розробники головною родзинкою машини називають оптимальне поєднання захищеності, вогневої потужності і мобільності.

Раніше в Україні розробили комплекс розвідки Тінь, бойовий модуль "Тайпан", ударний вертоліт Мі-24ПУ1, а також новий бойовий модуль "Вій".

Крім того, 23 вересня Україна випробувала нову ракету.

Джерело: Корреспондент.net  

Читайте також