В Україну прибуло судно з африканським вугіллям
11:54 23.07.2017
253

Його відправлять енергетикам на Придніпровську і Криворізьку ТЕС, - пише Кorrespondent.net.

Судно з південноафриканським вугіллям 23 липня пришвартувалося до причалу морського торгового порту Южний в Одеській області. Про це повідомляє прес-служба порту.
75 тисяч тонн антрациту, що належить енергетичній компанії ДТЕК, планують розвантажити на склад підприємства за 2-3 доби і оперативно відвантажити в вагони для відправки енергетикам на Придніпровську і Криворізьку ТЕС.
Це вже другий за останній час вантаж вугілля з ПАР. Перший прибув в МТП Южний наприкінці травня. До кінця цього року на підприємстві планують прийняти ще, як мінімум, шість подібних вантажів.
У червні 2017 Кабмін продовжив ще на місяць надзвичайні заходи в енергетиці, викликані, зокрема, дефіцитом антрацитового вугілля і впроваджені в лютому поточного року.
Українська енергетика споживає в рік 24 мільйони тонни вугілля, з яких дев'ять мільйонів -антрацитової групи, всі поклади якої залишилися на непідконтрольній частині Донбасу.
У той же час вугілля цієї марки можна імпортувати з ПАР, США і Росії. Нинішні потреби української енергетики забезпечуються саме за рахунок імпорту.
Читайте також