В Укрбюро Інтерполу підтвердили інформацію про припинення міжнародного розшуку Р.Богатирьової
14:57 19.09.2016

Про це він сказав в ефірі "112 Україна", передає УНН.

"Підтверджую, що таке рішення було прийнято організацією (про припинення розшуку Р.Богатирьової – ред.). Це відбулося більше місяця тому. Підставою для розгляду було звернення захисту Р.Богатирьової, а також її особисто, в якому вона оскаржувала звернення, в тому числі і нашого бюро Інтерполу щодо оголошення її в розшук", - сказав він.

В.Неволя зазначив, що у своєму зверненні Р.Богатирьова оскаржувала наявність процесуальних порушень, недостатність елементів кримінального характеру, а саме правового підґрунтя у висунутих їй підозрах. Також екс-міністр посилалася, уточнив він, на політично-мотивований характер висунутих щодо неї підозр.

"Комісія досить тривалий час розглядала це звернення. Детально вивчалися всі аргументи, відбувався обмін інформацією достатньо деталізований. За результатами вивчення аргументів як сторони захисту, так і тих, що надавалися від органів розслідування, комісія прийшла до висновку, що подальший розшук каналами Інтерполу Богатирьової не відповідатиме основним правилам цієї організації", - розповів керівник Укрбюро Інтерполу.

В.Неволю також додав, що припинення міжнародного розшуку Р.Богатирьової не означає те, що справа буде закрита проти екс-міністра.

Нагадаємо, 21 жовтня 2014 року Р.Богатирьову оголосили у розшук за підозрою у розкраданні бюджетних коштів на суму 6,5 млн грн у 2012 році під час закупівель імунобіологічних препаратів, лікарських засобів та медичного обладнання.

 
Читайте також