З відділення "Приватбанку" виконавча служба вилучила готівку
19:40 03.11.2016

Про це йдеться у в повідомленні банку, пише "Інтерфакс-Україна".

"Кошти, які ДВС намагається описати та вилучити в касі перерахунку, не належать банку, а належать його клієнтам, що суперечить нормам закону "Про виконавче провадження", - повідомляється в прес-релізі банку.

Згідно з позицією банку, виконавче провадження має бути відкрито за місцезнаходженням юридичної особи-боржника в Дніпрі у Відділі примусового виконання рішень Дніпропетровської області.

"ПриватБанк" нагадав, що раніше дане виконавче провадження було відкрито в Києві, потім передано в Дніпро. Однак передача була оскаржена одним з вкладників в суді Києва, який 21 вересня виніс негативне для банку визначення.

Як наголошується в повідомленні, відбулася зворотна передача справи до Києва, незважаючи на те, що на 9 листопада призначено засідання в суді апеляційної інстанції.

Банк оскаржив дії державного виконавця в Києві в Дніпропетровському окружному адміністративному суді.

"ПриватБанк" заснований в 1992 році. Станом на 31 березня 2016 року його найбільшими акціонерами є Геннадій Боголюбов (пряма участь- 33,2525%, опосередкована - 8,3244%) і Ігор Коломойський (пряма участь - 41,6572%, опосередкована - 8,3244%).

Читайте також