Готують поіменний список: МОЗ буде контролювати проведення вакцинації від коронавірусу
18:33 14.01.2021
266

Вже наступного місяця Україна отримає першу партію вакцини від коронавірусу й в країні розпочнеться вакцинація населення. Для цього планують створити 375 мобільних бригад, які будуть проводити щеплення.

Подібну інформацію озвучив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я України Віктор Ляшко, передає РБК-Україна.

За словами Віктора Ляшка МОЗ готує поіменний список, кого вакцинують від коронавірусу. Він буде готовий наприкінці тижня.

Зараз працюємо з Національною службою здоров’я України та з Мінфіном, щоб оплачувати кожен укол. Знаємо попередній тариф, знаємо, як в електронній системі охорони здоров’я буде обліковуватись кожен провакцинований, яка після цього буде оплата, яка додаткова мотивація для бригади, - розповів він.

Зазначимо, раніше Володимир Зеленський заявляв, що Україна найближчим часом розпочне масштабну вакцинацію від коронавірусу завдяки постачанням вакцини китайської компанії Sinovac Biotech. Перші поставки вакцини в Україну для проведення масової вакцинації очікуються в лютому.

Автор: І like News (28991
Читайте також