ЗСУ вимушено переносять терміни відведення сил на ділянці в районі Станиці Луганської
11:25 09.10.2016
253

"З огляду на систематичне порушення режиму тиші із боку противника та невиконання бойовиками ранкового рішення тристоронньої контактної групи про проведення сил і засобів, ЗСУ вимушено переносять терміни відведення сил і засобів на ділянці в районі Станиці Луганської", - повідомив він.

Раніше глава Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз заявив, що заплановане на 9 жовтня розведення військ і техніки в районі Станиці Луганській не відбудеться.

Нагадаємо, 21 вересня в Мінську було підписано Рамкову угоду про розведення сил і засобів на Донбасі. Згідно з рамковим рішенням про розведення сил і засобів, СММ ОБСЄ здійснює "на постійній основі моніторинг та верифікацію процесу розведення сил і засобів на узгоджених ділянках розведення".

Означені три зони безпеки площею не менше 2 на 2 кв. км будуть створені в районі населених пунктів Золоте, Петровське та Станиця Луганська.

Прес-секретар представника України в контактній групі, колишнього президента Леоніда Кучми Дарка Оліфер заявила, що розведення сил у Станиці Луганській відбудеться 9 жовтня.

Пізніше бойовики так званої "народної міліції ЛНР" готові до розведення сил і засобів в районі Станиці Луганської 9 жовтня.

Джерело: УНН
Читайте також