У Мiнсоцполiтики розповiли, хто в Українi може претендувати на субсидiю
11:30 22.12.2021
326

Мiнсоцполiтики опублiкувало перелiк осiб, якi можуть отримати субсидiї, а також ключовi критерiї, за якими прийматиметься рiшення щодо видiлення допомоги, передає РБК-Україна.

За iнформацiєю вiдомства усi громадяни, хто з об’єктивних причин не в змозi самостiйно сплачувати комунальнi послуги, у кого цi витрати перевищують орiєнтовно 15% родинного бюджету, можуть оформити субсидiю.

У мiнiстерствi зазначили, що є ще ряд критерiїв, але цей показник дає змогу зорiєнтуватися, хто може претендувати на отримання субсидiї.

Крiм того, у Мiнсоцполiтики розповiли, що у цьому опалювальному сезонi збiльшено субсидiї на найбiльш використовуванi комунальнi послуги для мешканцiв регiонiв, що потрапили до «червоної» зони, спрощено доступ до субсидiй людям, якi проживають на лiнiї зiткнення в Донецькiй та Луганськiй областях, багатьом iншим соцiально вразливим категорiям населення.

Усi змiни, якi вiдбулись у програмi субсидiй, мали на метi зробити її справедливою i доступною для тих, хто з об’єктивних причин потребує державної допомоги.

Нагадаємо, для отримання субсидiї звернутися можна в один iз зручних способiв, якi домогосподарства вибирають самостiйно:

  • звернутися до представника територiальної громади або ЦНАПу;
  • звернутися до органу соцiального захисту населення шляхом вiдправлення документiв через «Укрпошту»;
  • онлайн на сайтi Мiнсоцполiтики (потрiбно мати електроннi засоби iдентифiкацiї).
Автор: Даша Драгоманова
Читайте також