Євросоюз надасть Україні €31 млн для зміцнення обороноздатності країни
15:28 02.12.2021
257

Європейський Союз виділить 31 мільйон євро (960 мільярдів гривень) на зміцнення армії України. Цим коштом уряд змінюватиме потенціал Збройних сил за чотирма напрямами.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у своєму Twitter.

«Важливі новини з Брюсселя. Рада ЄС ухвалила рішення надати Україні 31 млн євро на зміцнення оборонних спроможностей у рамках новоствореного Європейського фонду забезпечення миру. Високо цінуємо цей крок, який вкотре засвідчив стратегічний характер відносин Україна-ЄС», - ідеться у дописі.

Кулеба зазначив, що “українська дипломатія наполегливо та системно працювала над досягенням цього результату і нарешті маємо позитивне рішення — завдяки тривалій та плідній дискусії українських дипломатів із інституціями Євросоюзу та його державами-членами”.

Пакет передбачатиме надання матеріально-технічної допомоги для розвитку та зміцнення потенціалу Збройних сил України за чотирма напрямами. Йдеться про медицину, інженерні спроможності та заходи з розмінування, мобільності та логістики, кібербезпеки.

«Українська дипломатія наполегливо та системно працювала над досягненням цього результату, і нарешті ми маємо позитивне рішення — завдяки тривалій та плідній дискусії українських дипломатів з інституціями Євросоюзу та його державами-членами 2/3», — написав він.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також