В Україну вперше прилітає топ-менеджмент Apple
20:45 26.11.2021
260

В Україну наступного тижня вперше приїжджає топменеджмент компанії Apple для презентації проєктів, напрацьованих спільно з Міністерством трансформації України.

Про це в Телеграмі повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров/

“Окрім онлайн-презентації соціальних послуг, наступного тижня у нас буде ще одна важлива подія - в Україну вперше приїжджає топменеджмент Apple. На чолі з Марком Ленноном - Worldwide Head of Government. Після нашої першої зустрічі в Кремнієвій долині у вересні ми постійно перебували в процесі обговорення спільних проєктів. Результати спільно з Apple вирішили презентувати в Києві”, - поінформував урядовець.

Він зазначив, що один із проєктів, які будуть презентовані, стосуватиметься можливого використання технологій Apple під час перепису українського населення в 2023 році. Федоров підкреслив, що, окрім цього, будуть й інші “класні новини”.

“Після нашої першої зустрічі у Кремнієвій долині у вересні ми постійно перебували в процесі обговорення спільних проектів. Результати разом з Apple вирішили презентувати у Києві. Один із проектів – можливе застосування технологій Apple у переписі населення у 2023 році”, – прокоментував міністр.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також