Україна запроваджує стандартизацію бойових аптечок і турнікетів для військових
19:31 13.10.2023
255

Міністр оборони України, Рустем Умєров, підписав доручення щодо створення медичного відділу в Міністерстві оборони. Цей крок дозволить відомству розпочати регулювання і стандартизацію турнікетів і бойових аптечок, які використовуються українськими військовими. Про це повідомила заступниця міністра оборони України, Наталія Калмикова, яка цитує Міністерство оборони.

"Міністр оборони України підписав доручення щодо створення медичного відділу в Міністерстві оборони України", - заявила Калмикова.

Згідно з її словами, це дозволить відомству почати регулювати та стандартизувати турнікети та бойові аптечки, які використовуються українськими військовими.

"Ми також розглядаємо можливість спільно з західними партнерами швидко підтверджувати якість турнікетів, які виробляються в Україні, за допомогою інституцій, які забезпечують контроль якості в США", - додала Калмикова.

Наразі у Збройних Силах України є затверджений перелік компонентів бойових аптечок, але відсутні процедури та технічні засоби для оцінки їх якості.

Після впровадження стандартизації, всі аптечки та турнікети, які надходять до військових частин від держави, будуть перевірені. Аптечки, що не відповідають стандартам, будуть вилучені і замінені на якісні.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також