Кличко візьме участь у Саміті мерів європейських міст – говоритимуть про зміцнення демократії та взаємопідтримку
17:01 03.05.2024
284

Мер Києва Віталій Кличко на запрошення мера Парижа Анн Ідальго візьме участь у Саміті мерів європейських міст. Про це повідомляється на сайті КМДА.

Саміт мерів відбудеться 3-4 травня в Парижі і буде приурочений до Дня Європи.

«Спілкування та дискусії мерів будуть зосереджені на викликах і можливостях, з якими стикаються європейські міста. Зокрема, напередодні виборів до Європарламенту та на тлі зростаючого ультраправого популізму. Відкритий діалог необхідний для зміцнення демократичних цінностей, партнерства та взаємопідтримки міст», - йдеться у повідомленні.

В КМДА наголошують, що для Києва участь у заході – це можливість наголосити на необхідності посилення військової та гуманітарної допомоги Україні та її столиці. На необхідності підтримки європейських прагнень України, яка бʼється сьогодні не тільки за свою державу, а й за демократію та безпеку в усій Європі.

Участь у Саміті візьмуть мери Парижа, Копенгагена, Рейкʼявіка, Стамбула, Афін, Загреба, Тирани та Сараєво. А також представники міської влади Амстердама, Відня, Стокгольма, Мюнхена, Барселони та інших європейських міст. Раніше повідомлялося, що Віталій Кличко зустрівся в Польщі з мером Кракова Яцеком Майхровським.

Також Кличко зустрічався в Братиславі з мером словацької столиці Матушем Валло. Говорили про подальшу допомогу Києву та Україні.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також