Netflix запустив українську версію сайту
12:30 01.10.2021
255

Сервіс потокового передавання відео Netflix додав український інтерфейс на свій сайт, мобільні додатки та офіційні додатки для Smart TV - також Netflix запустив дубляж українською деяких популярних серіалів.

Зокрема, компанія офіційно запустила домен netflix.ua, а також - українськомовні сторінки у Facebook й Instagram.

Про це в телеграмі повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Дивіться Netflix на смартфоні, планшеті, Smart TV, ноутбуці або пристрої потокової передачі за фіксованою щомісячною ціною. Плани від 7,99 EUR до 11,99 EUR на місяць. Без доплат й угод", - йдеться на сайті сервісу.

"Netflix локалізовано в Україні! Ми отримали листа від Netflix з тим, що на платформі вже є український інтерфейс. Також компанія офіційно запустила домен netflix.ua та українськомовну сторінку у Facebook та Instagram.

Обіцяють ще більше дубляжу та субтитрів українською", - написав у Telegram міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

На платформі уже можна подивитися в українському дубляжі, зокрема, наступні серіали: "Академія Амбрелла", "Бріджертони", "Статеве виховання", "Корона", "Ферзевий гамбіт", "Паперовий будинок" і "Дивні дива".

Крім цього, у сервісі обіцяють підтримку користувачів українською мовою у форматі чату і голосового зв'язку через додаток щодня з 15:00 до 23:00 за київським часом.

"Майже через шість років після запуску англомовного сервісу в Україні ми раді запропонувати нашим глядачам сервіс повністю українською мовою", йдеться у повідомленні прес-служби.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також