Стан здоров'я українського політв'язня Ставцева суттєво погіршився
13:00 27.12.2021
263

У громадянина України Євгена Ставцева, якого незаконно утримують у Макіївській виправній колонії № 32 на тимчасово окупованій території Донецької області, суттєво погіршився стан здоров'я, - про це повідомила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у Фейсбуці.

"Занепокоєна критичним станом здоров’я громадянина України Євгена Ставцева, якого незаконно утримують у Макіївській виправній колонії № 32 на тимчасово окупованій території Донецької області", - написала Денісова.

За її словами, Ставцев був викрадений 6 жовтня 2017 року невідомими людьми з власної квартири у Донецьку. Кілька місяців його вважали зниклим безвісти. Весь цей час Ставцев утримувався в секретних в'язницях "Міністерства державної безпеки в ОРДО" та у сумнозвісній в’язниці "Ізоляція", де піддавався фізіологічному та психологічному насильству.

"Його били, катували електричним струмом, внаслідок чого він втратив зуби та слух. У Євгена загострився виразковий коліт з тотальними ураженням шлунково-кишкового тракту, що призвів до постійних кровотеч. Крім того, у нього хронічний панкреатит, який супроводжується больовим синдромом, розлад нервової та серцево-судинної системи, безсоння, постійні болі в серці, суглобах і хребті", - поінформувала омбудсман.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також