Центр стратегічних комунікацій співпрацюватиме з регіональними медіа
15:26 22.12.2021
254

Сьогодні центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки і громадська організація «Центр аналітики та розслідувань» підписали Меморандум про співпрацю та спільну діяльність із розбудови мережі регіональних проєктів з протидії дезінформації.

«Ідея не з’явилася в один день. Ми почали працювати у форматі фактчекінгу і зараз працюємо у форматі протидії дезінформації як і внутрішньої, так і зовнішньої. Коли ми занурилися в інформаційне середовище регіонів, ми зрозуміли, що великі «вкиди» йдуть на локальному рівні, і там своє інформаційне поле», – розповів Олександр Гороховський, голова правління Центру аналітики і розслідувань та засновник проєкту «БезБрехні».

Керівник Центру стратегічних комунікацій Ігор Соловей заявив, що саме локальні ЗМІ першими стикаються з проявами ворожої та деструктивної дезінформації, «перебувають на першій лінії інформаційної оборони».

Він також висловив сподівання, що за підтримки та глибокої зацікавленості ПРООН у тісній співпраці Центру з локальними медіа буде реалізована ціла серія важливих проєктів, щоб забезпечити стійкість українського суспільства до інформаційних впливів.

 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також