Помер співзасновник фестивалю «Червона рута» Тарас Мельник
09:35 23.01.2022
256

Співзасновник і директор Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» Тарас Мельник помер у віці 68 років. Заразившись коронавірусом, він мав тяжкий перебіг хвороби та навіть переніс операцію.

Про це повідомила племінниця Тараса Мельника Наталія Антонова.

Причину смерті Мельника вона не вказала. Раніше, 17 січня, донька музикознавця Соломія писала, що він понад місяць хворіє на COVID-19 і перебуває у тяжкому стані в лікарні Ужгорода.

Тарас Мельник народився 17 січня 1954 року. У 1977-му, коли він вчився на п’ятому курсі консерваторії, його виключили за "буржуазний націоналізм" і відправили працювати на завод на два роки.

З 1980 року Мельник викладав музику, а 1989 року разом із нині заслуженим артистом України Кирилом Стеценком та іншими товаришами організував і провів перший фестиваль української музики "Червона Рута" в Чернівцях.

Мельник був нагороджений орденом "За заслуги" III ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток українського музичного мистецтва і високий професіоналізм. Він був одружений на Ользі Мельник і мав доньку Соломію.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також