В "Дії" будуть доступні три нові соціальні послуги
18:30 18.10.2021
259

У листопаді поточного року на державному порталі "Дія" стануть доступні три нові соціальні послуги - отримання субсидій, призначення пенсій та послуги для внутрішньо переміщених осіб. Про це заявив віце-прем'єр-міністр - міністр цифровий трансформації Михайло Федоров під час спільного брифінгу Мінціфри і Міністерства соціальної політики.


"В кінці листопада ми запускаємо можливість отримати пенсії, тобто зареєструватися для того, щоб отримати пенсію ... Також ми запускаємо послугу, пов'язану з отриманням субсидій - у нас в минулому році більше п'яти мільйонів людей отримували цю послугу, і для цього треба було ходити в ЦНАП, черги, доводити, що ви маєте право на субсидію, - тепер це буде максимально автоматизовано ", - сказав Федоров.

Він додав, що також буде запущена послуга для внутрішньо переміщених осіб, яким кожні півроку потрібно ходити в державні органи і підтверджувати певну інформацію фізично для того, щоб продовжувати отримувати виплати. За словами міністра, тепер це можна буде зробити онлайн в кілька кліків.


Раніше стало відомо, Мінсоцполітики спільно з Мінціфрою розширюють пілотний проект по впровадженню єдиної інформаційної системи соціальної сфери в окремих областях.

Автор: Анна Бурлака
Читайте також