У Києві з'явилася надсучасна лазерна терапія для тварин
13:32 04.10.2021
257

Київський Центр реабілітації та фізичного здоров’я тварин Step Up отримав у подарунок рідкісний ветеринарний лазер, який відкриває нові можливості для відновлення тварин із травмами хребта, а також постраждалих унаслідок автомобільних аварій та від кулевих поранень. Даний соціально-благодійний проект реалізований за підтримки СЕО авіакомпанії МАУ Євгенія Дихне.

Реабілітаційний лазер четвертого класу був спеціально виготовлений для потреб чотирилапих, він вже прибув у Центр реабілітації тварин. Лазер призначений для терапевтичного та хірургічного лікування, а отже, за аналогією до людської медицини, відкриває нові можливості у ветеринарній хірургії та реабілітації.

Анна Баришнікова, лікар-реабілітолог Центру, стверджує, що тварини ментально відрізняються від людей. Вони не відчувають своє обмеженості, якщо не ходять, або якщо у них відмовили лапи, або зламаний хребет. «Парадоксально, але підтримати та допомогти їм у такій ситуації можемо лише ми, люди. Ми відповідальні за тих, кого привчили», - говорить Анна. У повній мірі відчути це довелося саме очільнику МАУ Євгенію Дихне, який познайомився з Центром реабілітації, намагаючись допомогти своєму домашньому улюбленцю, одинадцятирічному мопсу, у якого відмовили задні лапи.

 

«Дуже хочу, щоб власники тварин, хто зіштовхнувся із такими ж проблемами, як я, знали, що є місце, де вашим домашнім улюбленцям зможуть допомогти. А відтепер на службі у Центру є ще й найсучасніше обладнання. Це відкриває нові величезні лікувальні можливості для тих тварин, яким раніше неможливо було допомогти», - відзначає Євгеній Дихне.

Більше інформації про Центр реабілітації та фізичного здоров’я можна знайти за посиланням:

https://m.facebook.com/pet.step.up/

 

Автор: Анна Макарчук
Читайте також