Укрпошта випускає благодійні марки "Зброя Перемоги" зі зображенням бронетехніки
10:35 25.09.2023
253

Укрпошта оголосила про випуск нового благодійного поштового блоку марок, присвячених бронетехніці, включаючи Challenger 2, Leopard 2, Patriot, CAESAR та M2 Bradley. За заявою АТ "Укрпошти" Ігоря Смілянського, прибуток від продажу цих марок буде спрямований на закупівлю дронів.

Цей благодійний поштовий блок під назвою "Зброя Перемоги. Світ з Україною" містить зображення популярних бронетехнічних одиниць, і передзамовлення на нього розпочалося сьогодні. Зазначимо, що серед зображених технічних зразків є Challenger 2, Leopard 2, Patriot, CAESAR та M2 Bradley.

Ігор Смілянський зазначив, що ці назви вже добре відомі усім і зачасту лунають з острахом та заздрістю на пропагандистських каналах, оскільки ця техніка добре себе зарекомендувала в бою. Генеральний директор Укрпошти також вказав, що незабаром буде представлена рахункова ракетна серія, включаючи ATACMS, Storm Shadow, Taurus та інші.

Він також подякував усім, хто допоміг здійснити цей випуск марок, включаючи Офіс Президента України, Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ та посольства США, Великої Британії, Німеччини та Франції в Україні.

Замовити цей благодійний поштовий блок і взяти участь у благодійній справі можна вже зараз, а придбати його у відділеннях Укрпошти буде можливо з 29 вересня.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також