Українські спортсмени на Європейських Іграх-2023 у Польщі здобули золото та дві бронзові медалі
09:26 27.06.2023
253

Під час п'ятого дня Європейських Ігор-2023, що проходять у Польщі, українська збірна здобула одну золоту та дві бронзові медалі. Про це повідомлено Міністерством молоді та спорту, згідно з інформацією від Українського національного інформаційного агентства.

Золоту медаль отримала фехтувальниця Джоан Фейбі Бежура в індивідуальному шпажі. У фіналі 31-річна киянка впевнено перемогла Мартіну Сватовську-Венгларчик з Польщі з рахунком 15:12.

Бронзові медалі отримали представники таїландського боксу Владислав Микитась (категорія до 60 кг) та Анастасія Михайленко (категорія до 51 кг).

Після п'яти днів змагань українські спортсмени вже здобули 25 медалей - 12 золотих, 7 срібних та 6 бронзових. Збірна України займає третє місце в загальному медальному заліку.

Автор: Павло Петрушко