Укрзалізниця фіксує зростання вантажних перевезень
11:00 14.05.2022
254

АТ "Укрзалізниця" фіксує поступове зростання вантажних перевезень: у перші дні війни залізниця перевозила 150 тис. тонн на добу, від початку травня - 300-310 тис. тонн, - про це повідомляє пресслужба компанії.

"До війни Укрзалізниця вантажила в середньому 700 тис. тонн вантажів на добу. У перші дні війни цей показник впав до 150 тис. тонн. Уже в березні вдалося щодоби вантажити 250 тис. тонн, у квітні — 295 тис. тонн, а від початку травня — 300-310 тис. тонн", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що найбільше зростання фіксується у перевезенні зерна — плюс 86%. Крім того, удвічі зросли показники перевезень будівельних матеріалів. При цьому Укрзалізниця докладає максимум зусиль, щоб переорієнтувати експорт до ЄС та Бессарабії.

"Українська залізниця готова до переорієнтації перевезень з портів півдня України до західних переходів з країнами ЄС. На жаль, сусідні країни не були готові до таких обсягів, але робота триває, й обсяги будуть збільшуватися", — прокоментував голова правління компанії Олександр Камишін.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також