Управителя ОСББ у м. Вінниці підозрюють у привласненні 116 тис. грн коштів жильців
17:28 02.07.2021
367

За процесуального керівництва Вінницької окружної прокуратури повідомлено про підозру управителю одного з об’єднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) м. Вінниці у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. ч. 2, 3 ст. 191 КК України (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в тому числі вчинене повторно), повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Слідством установлено, що одне з ОСББ міста Вінниці уклало договір про надання послуг з управління будинком, спорудою та прибудинковою територією з управителем, до повноважень якого, серед іншого, входило ведення поточних та депозитних рахунків об’єднання.

Надалі, маючи змогу здійснювати оперативне управління та розпорядження коштами об'єднання, розміщеними на банківському рахунку, управитель вчинив привласнення грошових коштів ОСББ. Для цього він використав платіжну картку, яка перебувала в його віданні.

Установлено, що протягом року підозрюваний зняв з банкомату 116 тисяч гривень, якими надалі розпорядився на власний розсуд, не облікувавши їх у касовій книзі та річному звіті.

У кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, вживаються заходи для встановлення всіх обставин події. 

 

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також