"Вінницькі Вовчиці" стали переможницями міжнародного турніру з флаг-футболу
10:02 07.07.2021
267

Цими вихідними клуб з американського футболу «Вінницькі Вовки» взяв участь у двох міжнародних турнірах з флаг-футболу у Словенії.

В м. Домжале відбувся "2nd tWigers Bowl". Наше місто та всю Україну представляли футболістки зі спортивного клубу «Вінницькі Вовки» – команда «Вовчиці».

36 годин дороги (в одну сторону), 5 ігор, 35 градусів спеки та палюче сонце, 3 достойних і сильних команди-суперника (Австрія, Італія, Словенія) та в результаті – 1 місце вінничанок у міжнародному турнірі!

У фіналі, в тяжкій боротьбі з господарками турніру «Вовчиці» вибороли перемогу з рахунком 21-26. Таким чином дівчата стали абсолютними чемпіонками та забрали золотий кубок додому.

Також спортсменка нашої команди Катерина Щерба отримала нагороду MVP defens (найкращий гравець захисту).

Тим часом в Любляні проходив турнір з флаг-футболу серед чоловіків – Errea Bowl. Протягом двох днів «Вінницькі Вовки» зіграли сім ігор з командами зі Швейцарії, Хорватії, Австрії, Італії, Чехії та Словенії. На жаль, цього разу їм не вдалось посісти призове місце, але вони отримали чудовий досвід, багато нових знайомств та корисних знань.

«Вовки» та «Вовчиці» дякують організаторам турнірів, командам-суперникам за сильні, гідні та цікаві ігри, а також всім вболівальникам за підтримку.

Фото – Аліна Смутко

Читайте також
У Вінниці відбувся SUPERWOMAN Forum
Регіони
13:00 26.09.2021
У Вінниці відбувся SUPERWOMAN Forum