Влада Китаю заборонила дітям користуватися TikTok довше 40 хвилин в день
19:30 20.09.2021
268

Компанія ByteDance, що володіє TikTok і його китайською версією Douyin, оголосила про зміну правил користування сервісами для користувачів молодше 14 років.

Дітям, які не пройшли верифікацію аккаунта із зазначенням справжніх імені та прізвища, рекомендується пройти ці процедури з допомогою батьків. Після верифікації акаунти користувачів до 14 років переключать на дитячий режим, який дозволяє користуватися TikTok тільки 40 хвилин в день. Крім того, діти не зможуть користуватися додатком з 10 години вечора до 6 години ранку за місцевим часом.

У дитячій версії додатка також будуть доступні «наукові експерименти, музейні виставки, відео з усієї країни, інформація про історію та інше». У компанії сподіваються, що «ці матеріали пробудять у дітей інтерес до одного з напрямків, а також допоможуть їм навчитися чогось при перегляді відео».

В кінці серпня Держуправління друку і публікацій КНР дозволив неповнолітнім грати в комп'ютерні ігри тільки по одній годині в п'ятницю, суботу, неділю та офіційні святкові дні - з 20:00 до 21:00. В інший час платформам заборонено надавати відповідні послуги неповнолітнім.

Користувачі ігрових онлайн-сервісів повинні будуть при реєстрації і вході в систему вказувати своє реальне ім'я та дійсний ідентифікаційний номер, щоб підтвердити вік.

Автор: Валерія Драгоманова
Читайте також