Виставка жіночих портретів «Енігма» відкрилася у Вінницькому художньому музеї (ФОТО)
11:30 02.07.2021
280

1 липня у Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка Олександра Шевчука «Енігма». На ній представлено програмну серію портретів 2020-2021 років.

“Сьогодні начальник галузевого управління департаменту культури  та креативних індустрій Ольга Дернова та директор Вінницького обласного художнього музею Руслан Паламаровський  відкрили виставку Олександра Шевчука «Енігма». На ній представлено програмну серію портретів 2020-2021 років,  що відображає авторську трансформацію аспектів розвитку даного жанру”,- повідомляють на сторінці Facebook музею. 

Домінуючою ознакою  творів художника є колір – головний носій психологізму і образної атмосфери живопису. У своїй мистецькій практиці сам Олександр Шевчук не надає переваг жодному з існуючих мистецьких напрямів чи течій, із переконливою довірою залишаючи цей аспект визначення фахівцям.

Олександр Шевчук родом з Ладижина. Мистецьку освіту здобув  у Дніпропетровському художньому училищі /викладач Л.О. Антонюк, 1995-2000 рр./ та в Київській Академії мистецтв і архітектури на факультеті станкового живопису у  професора М. Є. Гуйди /2000-2007 рр./.

Із 2004-го року розпочав співпрацю з Лондонською мистецькою галереєю. Роботи О. Шевчука успішно виставлялись на всесвітньо відомих аукціонах Cristie’s, Chelsea та інших мистецьких аукціонах Італії, Німеччини, Великобританії. Досить плідними була його участь у вернісажах – в Парижі, Блуа, Орлеані, Турі та низці інших міст півдня Франції.

Читайте також