Як у Вінниці святкували Івана Купала (ФОТО)
10:01 08.07.2021
440

Традиційно у парку Дружби народів на березі Вишенського озера 7 липня вінничани святкували Івана Купала. Відвідали свято сотні містян. На них чекали велика розважальна програма, тематичні локації, етно-містечко, різноманітні майстер-класи. Можна було спробувати різні смаколики, які готувалися на одній із галявин. Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради.

Стартувало святкування у парку Дружби народів по обіді. Відвідувачі Територіального центру соціального обслуговування співали, танцювали та  показували веселі сценки. Також каталися на катамаранах та плели віночки.

А  ближче до вечора на берег Вишенського озера прийшли сотні вінничан, які брали участь у різних майстер-класах. Найбільш популярним став майстер-клас з плетіння віночків із польових квітів, які потім пускали на воду. Також усі бажаючі могли безкоштовно покататися на човнах «Драконах».

І уже традиційно рятувальники обливали усіх охочих водою із пожежної машини. А тим часом на головній сцені свята виступали ансамбль пісні і танцю «Поділля», гурти «Глорія» та «Лесик і Карпо». 

Читайте також