Ястремська здобула перемогу на кваліфікаційному раунді Відкритого чемпіонату Франції
18:50 25.05.2023
252

Українська тенісистка Даяна Ястремська здобула перемогу на кваліфікаційному раунді Відкритого чемпіонату Франції, обігравши бельгійську тенісистку Греет Міннен у напруженому триматсовому поєдинку.

У матчі між Ястремською та Міннен результат був на межі до останнього сету. Перший сет розпочався добре для української тенісистки, яка забрала гру на свою користь, але бельгійська опонентка відповіла зворотним брейком. Протягом сету обидві спортсменки обмінювалися перемогами в геймах.

З рахунком 4:3 на користь Ястремської українка зуміла здійснити ще один брейк. Вона закріпила перевагу, вигравши сет-пойнт на своїй подачі. Перший сет тривав 35 хвилин.

У другому сеті ситуація швидко змінилася на незгоду Ястремської. Вона втратила гейми на своїй подачі і допустила помилку у восьмому геймі, що призвело до втрати сету. Бельгійська тенісистка використала ці шанси і перевела матч у третій сет.

У третьому сеті розгорнувся найцікавіший етап поєдинку. Міннен швидко здобула перевагу з брейком (3:0), але Ястремська зрівняла рахунок і перетягнула матч у вирішальну фазу. Українська тенісистка виявилася міцнішою, відігравши три брейк-пойнти та вигравши подачу суперниці, завершивши поєдинок перемогою.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також