Захисники «Азовсталі» просять західних лідерів допомогти організувати евакуацію поранених
09:00 14.05.2022
256

російські війська за допомогою авіації продовжують масовані бомбардування заводу «Азовсталь», де перебуває багато поранених українських захисників, яким потрібна термінова евакуація, - про це заявив заступник командира полку "Азов", капітан Святослав Паламар ("Калина") під час спеціальної військової панелі Київського безпекового форуму.

«Ворог цинічний, ворог не дотримується жодних міжнародних конвенцій. Він не дотримується Женевських конвенцій. Знаючи, що зараз на території Азовсталі перебуває величезна кількість, а це близько 600 поранених бійців, він і далі продовжує скидати бомби на військовий шпиталь. Тим самим, як завжди, порушує всі міжнародні норми», - наголосив Паламар.

 

Він закликав західних лідерів допомогти організувати евакуацію поранених.

«Хотів би звернутися до всіх представників цієї конференції та ще раз подякувати та сказати про те, що, можливо, такий великий народ та такі великі представники такої великої нації, як Сполучені Штати Америки, я б дуже хотів, щоби посприяли тому, щоби в першу чергу евакуювати, допомогли евакуювати наших поранених бійців», - сказав він.

«Якщо буде на це можливість, підключити всі зусилля для того, щоби помогти в процесі екстракшн нашого гарнізону. Це хлопці і дівчата, які в оточенні зробили все можливе для того, щоб перемолоти, пропустити через себе таке величезне угрупування», - додав Паламар.

Він нагадав, що саме мужність захисників Маріуполя дозволила стримати ворога і не пустити його далі.

«Повірте мені, якщо б ми цього не зробили, то вся ця орда пішла б далі. Вона б захопила інші території України, вона б пішла вглиб України, і лінія фронту зараз би виглядала зовсім інакше», - підсумував заступник командира полку "Азов".

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також