Збірна Італії перемогла команду Іспанії в серії пенальті і стала першим фіналістом Євро-2020
11:40 07.07.2021
350

Збірна Італії з футболу в серії пенальті обіграла команду Іспанії (4: 2) в півфінальному матчі чемпіонату Європи. Команда Роберто Манчіні стала першим фіналістом Євро-2020.

В основний час гри за збірну Італії гол на 60-й хвилині забив півзахисник «Ювентуса» Федеріко К'єза, а за збірну Іспанії на 80-й хвилині відзначився його одноклубник Альваро Мората. Забивши другий гол на турнірі, К'єза обійшов за кількістю м'ячів за збірну на Євро свого батька Енріко, який забив один гол на Євро-1996.

У серії пенальті не зумів забити італієць Мануель Локателлі і іспанець Дані Ольмо і Мората.

Зустріч пройшла на лондонському стадіоні «Уемблі», на матчі були присутні понад 57 тисяч глядачів, повідомляє Sky Sports.

Збірна Італії не програє вже 33 матчі поспіль, зазначає ВВС. У фіналі 11 липня Італія зіграє з переможцем матчу Англія - ​​Данія, який відбудеться сьогодні.

Автор: Анна Макарчук