10 переваг вживання води натщесерце
10:30 13.09.2016
254

Для багатьох це може здатись не настільки вже й важливим, але це правда, що вживання води відразу після того, як ви прокинулись, буде кориснішим, аніж в будь-яку іншу пору дня.Коли ви спите, тіло виконує такі важливі функції, як відновлення пошкоджених клітин і очищення самого себе шляхом фільтрування токсинів і підготовки їх до знищення. Ось чому дуже важливо пити воду натщесерце, оскільки лише одна склянка рідини може підвищити інтенсивність знищення токсинів, які ваше тіло відфільтрувало вночі.

Дуже багато людей більше люблять пити інші напої відразу після сну, наприклад, чай чи каву. Однак фахівці все-таки рекомендують воду, адже саме вона дасть найбільше переваг для тіла. Нижче ми розкажемо про 10 переваг вживання води натщесерце.

Вживання води натщесерце є корисним для шкіри

здорова-шкіра

Вживання води натщесерце є корисним для здоровя та краси шкіри. Ваше тіло мусить отримувати певний рівень води, щоб воно могло почати працювати вранці, зміцнювати клітини шкіри, виводити токсини і допомагати зберегти шкіру пружною, еластичною, молодою на вигляд і, звичайно, усувати зморшки.

Це сечогінний засіб

Для того, щоб знищувати токсини і використані продукти життєдіяльності, пийте багато рідини, щоб стимулювати роботу нирок. Вода натщесерце допомагає знищувати накопичені відходи продуктів життєдіяльності в нирках і стимулює знищення токсинів через сечу.

«Напоює» лімфатичну систему

Вживання води натщесерце є ключем до забезпечення лімфатичної системи водою, яка виробляє кортизолгормон стресу.

Покращує травлення

краще-травлення

Коли ви п’єте воду натщесерце, це стимулює травну систему, допомагаючи очистити її від токсинів, покращує кишкову прохідність і готує організм до споживання і травлення їжі.

Стимулює обмін речовин

Вживання води є важливим для належного функціонування ниркової системи,  яка відповідає за спалювання жирів. Коли тілу не вистачає води, цю роботу виконує печінка і це може призвести до проблем із нею, хвороб і зниження швидкості обміну речовин.

Підвищує фізичну працездатність

Питна вода має життєво важливе значення для змащення суглобів, мускулів і зв’язок.  Вживання води кожного ранку рекомендовано, щоб «напоювати» своє тіло і забезпечувати новий прилив енергії по всьому організму. Людям, які займаються спортом чи просто виконують фізичні вправи, слід збільшити споживання рідини, що втрачається під час тренувань.

Запобігає виникненню інфекцій сечовивідних шляхів

інфеції-сечових-шляхів

Вживання води натщесерце понижує ризик розвитку таких інфекцій сечовидільної системи, як, наприклад, циститу. Коли людина зневоднена і нирки не отримують достатньо рідини, існує великий ризик поширення різних видів інфекцій сечовидільної системи.

Допомагає у боротьбі із затримкою речовин в організмі

Затримка рідини є проблемою, яка зазвичай виникає через надлишок соди в організмі та через інші фактори, пов’язані з харчуванням. Вживання води натщесерце допомагає знищувати рідину, що затримується в організмі, зменшувати ризик запалень і запобігати різним захворюванням.

Зменшує спазми та біль

Питна вода знижує біль та інші симптоми пов’язані з такими хворобами: артрит, проблеми з серцем (наприклад, тахікардія), астма, бронхіт, захворювання нирок, запор, ПМС, мігрені тощо.

Регулює температуру тіла

Вживання питної води натщесерце допомагає регулювати температуру тіла, покращуючи транспортування кисню і поживних речовин до клітин.

Запам’ятайте!

  • Переваги питної води є беззаперечними, але це ще не все. Дуже важливо пити не менше двох літрів води на день протягом усього дня, щоб ці переваги відчувались.
  • Разом із цим не слід перевищувати цей об’єм, бо це може мати негативний вплив на нирки. Тоді як вода корисна для тіла, її надмірна кількість може спричинити надмірну гідрацію і стрес для нирок.
  • Хороший засіб, що допоможе завжди пити потрібну кількість води щодня, дуже простий. Потрібно лише запам’ятати цю формулу: ваша вага (у кілограмах), розділена на 30, це кількість води, яку ви повинні випити. Наприклад, людині з вагою 60 кг слід пити приблизно 2 літри води щодня.
Читайте також