4 правила, як врятувати свій шлунок від надмірного переїдання
20:45 19.04.2017
288

Якщо після великодніх свят ви відчуваєте важкість у шлунку, краще не відтягуйте на пізніше, а відразу візьміться за відновлення організму.

У Единественная рекомендують 4 простих способи, як повернути свій шлунок в норму.

Приготуйте суп

Суп – це найкращий продукт при відчутті тяжкості. Автори рекомендують приготувати овочевий суп, використовуючи лише легкі інгредієнти. Клітковина з овочів допоможе запустити травлення.

Якщо ви не любите овочеві супи, зробіть суп-пюре з додаванням вершків.

Зігрійте живіт

Ще один варіант боротьби з важкістю в шлунку – грілка. Покладіть теплу грілку на живіт і полежіть 20-30 хвилин. Приємне тепло розслабить гладку мускулатуру і допоможе відновити процес травлення.

Пийте кефір

Після того, як ви відчуваєте, що переїли, пийте протягом всього дня кефір. Бажано, щоб його жирність була не більшою 1%. Корисні бактерії, що містяться в кефірі, допоможуть вам налагодити всі процеси в шлунково-кишковому тракті.

Вживайте прополіс

Ще один секрет того, як прибрати відчуття важкості після переїдання – це прополіс. Розбавте 4 краплі настоянки прополісу в склянці води і пийте перед прийомами їжі. Уже до кінця дня ви відчуєте, що вам легшає.

Проте якщо ваша важкість з шлунку не зникне впродовж двох днів, жодні з порад вам більше не допоможуть. Тому краще в такому випадку звернутися до лікаря.

Читайте також