5 звичок, які вас убивають
20:07 27.02.2017
267

Окрім куріння та алкоголізму є звички, які значно небезпечніші для вас. При чому, все це побутові речі, які ми робимо щодня. Ці п'ять речей негативно впливають на ваше здоров'я та можуть вбити, - пише Ukr.Media.

Брудне повітря в домі

Тут все просто. Провітрюйте квартиру щодня, а не освіжайте її за допомогою аерозолів. За даними ВООЗ 4,3 мільйона осіб щодня помирають від хвороб пов'язаних із забрудненим повітрям в оселях. Можна використовувати природні освіжувачі: кімнатні рослини, квіти та спеції.

Зловживання білком

Для поціновувачів м'яса ця інформація може здатися абсурдною. Втім, британські науковці довели, що тваринні білки включають гормони росту, які пов'язані з поширенням раку. Запобігти цьому просто – не вживайте цей продукт у великій кількості, а також замінюйте його на рослинний.

Сидячий спосіб життя

Якщо ви кілька разів на тиждень навідуєтесь до спортзалу, то не факт, що ви сповідуєте здоровий спосіб життя. Регулярне сидіння може стати причиною хвороб товстої кишки та простати. Не забувайте кожні 20 хвилин розминатися та вставати з робочого місця. Це допоможе бути здоровим.

Брак сну

Так-так, ми починаємо нагадувати зануд, але це правда. Жарти про те, що "відіспитесь на тому світі" доволі реальні, якщо приділяти цьому процесу по 4 години на добу. Недосипання може стати причиною інсульту, ожиріння та серцевих нападів.

Довге засиджування в туалеті

Зізнайтесь, що найскладніші рівні мобільних ігор проходяться саме в клозеті. Тут нічого не вдієш. Є якась магія, певне. Однак, лікарі наголошують на тому, що не слід зловживати посиденьками в туалеті, адже це може серйозно зашкодити вашому здоров'ю.

Попередня новина
Наступна новина
Читайте також