6 рідкісних наслідків тривоги
11:20 22.09.2016
256

Неможливо прожити життя не нервуючись і не турбуючись у певних ситуаціях.

Це може бути публічний виступ або прохання фінансової допомоги (це лише два приклади), тривога і занепокоєння можуть сильно вплинути на фізичне і психічне здоров’я тих, хто страждає на них.

Вони можуть навіть викликати дивні симптоми, які виходять за рамки традиційного головного болю або надмірного пітніння.

Як дізнатися, чи перевищив норму ваш стан тривоги? У сьогоднішній статті ми хочемо відзначити кілька рідкісних наслідків тривоги, які важко собі уявити.

Дізнайтеся про них, і якщо ви помітите їх у своєму житті, прийшов час звернутися за допомогою.

  1. Плутанина або зміни у сприйнятті

Галюцинації можуть бути різними у різних людей залежно від того, якому стресу вони піддаються.

Деякі люди повідомляють про повсякчасну розмитість кольорів. Інші ніби бачать примарну фігуру, яка вселяє в них неймовірний жах.

Якщо ви маєте справу з великим стресом, ви можете мати проблеми з розпізнаванням розмірів, таких як висота і простір у вашому оточенні, або труднощі у встановленні відносин з довколишнім середовищем.

Ви можете мати спотворене почуття часу і простору, особливо під час важких нападів тривоги.

Занепокоєння може викликати первісні реакції на стимули страху або тривоги, наприклад, розширення зіниць, щоб впустити більше світла.

Якщо хтось має ці рідкісні наслідки тривоги, у нього може змінитися зір, а концентрація може ускладнитися часто в недоречний час.

  1. Занепокоєння викликає гази або здуття живота

Без сумніву, ви знаєте, що гази є одним з найбільш незручних і неприємних відчуттів, які ви можете мати. Це також один з рідкісних наслідків тривоги.

Хоча це правда, що не завжди здуття живота і гази викликані занепокоєнням, є багато пов’язаних випадків.

Це проблема, яка часто асоціюється з поганим травленням і диханням, викликаними занепокоєнням. Це характерно для тих, хто страждає від постійних нападів тривоги.

  1. Гормональні розлади

Тривога може вплинути на різноманітні системи організму, одна з яких – ендокринна система, яка відповідає за балансування залоз, які виробляють гормони.

Перешкоди в мозку під час стресу і занепокоєння можуть викликати порушення в нервовій системі та змінити секрецію цих гормонів.

  1. Висипка

Висипка або акне є дуже поширеними симптомами тривоги. Вони можуть з’явитися навколо носа, чола і щік.

Проблема зникне, коли ви відчуєте себе краще, і знову з’явиться, коли у вас стрес. Якщо рівень стресу погіршується, можете виникнути алергія та інші подразнення на шкірі.

Будь-які методи лікування висипання і акне не принесуть результатів, поки ви не знизите рівень занепокоєння і стресу.

  1. Тривога може викликати випадіння волосся

Вірте чи ні, але тривога може вплинути на ваш зовнішній вигляд. Випадіння волосся не є типовою ознакою, однак це один з найбільш рідкісних наслідків тривоги.

Коли ваш розум перебуває в тривожному стані, лімфатичні залози перетворюють білок на цукор для миттєвої енергії. Це призводить до того, щоб організм генерує нові поживні речовини, щоб компенсувати ті, які були спалені.

Цей процес вивільняє вільні радикали, які у свою чергу вимагають вищого рівня енергії для боротьби з ними. Усе це призводить до зниження основних поживних речовин, доступних для стимулювання здорового росту волосся.

  1. Розлад сну та інші рідкісні наслідки тривоги

Проблеми із засипанням і сном пов’язані з широким діапазоном розладів здоров’я, як фізичного, так і психологічного.

Можливо, ви теж крутитеся всю ніч перед важливою співбесідою або промовою.

Але якщо ви виявите, що часто лежите без сну вночі, занепокоєні або стурбовані конкретними проблемами чи просто чимось, це може бути ознакою тривожного розладу.

Цей розлад може бути пов’язаний зі страхом або чимось ірраціональним, що відбувається в нічний час. Він часто супроводжується напругою м’язів в кулаках, щелепах та інших частинах тіла.

Визначте свою відповідь на тривогу і навчіться справлятися з нею

Кожен реагує на тривогу по-різному. Може скластися враження, що деякі люди мають справу з високим рівнем тривоги без особливих труднощів. У той самий час інші просто розвалюються при перших ознаках стресу.

Ось чому одні й ті ж рівні занепокоєння можуть викликати різні рідкісні наслідки тривожності у кожного індивідуума. Якщо ви ніколи не відчували ці дивні симптоми, це не означає, що ви не боретеся з тривогою.

Проте якщо ви маєте справу з цими наслідками, прийшов час шукати якісь альтернативні способи боротьби із занепокоєнням.

Ви можете вибрати психологічну терапію чи спробувати приємну діяльність або вправи.

Читайте також
Холтер-моніторинг що це
Суспільство
12:58 26.10.2024
Холтер-моніторинг що це