6 способів боротьби з психічним виснаженням
19:04 06.04.2017
256
Ви морально виснажені? Ваші харчові звички є ключовими, коли йдеться про боротьбу з психічним виснаженням. Дізнайтеся про 6 прекрасних здорових способів боротьби з психічним виснаженням.
Треба збільшити споживання натуральних продуктів та знизити рівень цукру та оброблених харчових продуктів. Ви втомилися наприкінці дня після всіх особистих і трудових обов’язків?

Якщо ви схожі на більшість людей, то, ймовірно, вже давно не давали собі час, щоб відпочити і відволіктися.

Ви знаєте, що важливо зосередитися на своїх обов’язках, але якщо ви дуже психічно виснажені, треба зупинитися.

Дотримуйтеся цих порад, щоб боротися з виснаженням.

Потім ви будете почуватися бадьорими й готовими продовжувати займатися своїми справами.

1. Судіть свої перемоги за зусиллями, а не за результатами

Однією з головних причин розумового виснаження є перенапруга. Більшість з нас учили вимірювати перемоги за результатами.

Це означає, що неважливо, як сильно ви намагалися і скільки зусиль вклали. Якщо ви не досягли великої мети, ви почуваєтеся невдахами.

Усе не так погано. Коли ви зробите це правильно, ви зможете виміряти свій прогрес. Тільки будьте обережні, щоб не вимірювати так кожне своє завдання.

Дайте собі можливість винагородити себе за кожну маленьку перемогу, що наближає до мети.

2. Додайте пристрасті і відніміть обов’язки

Ще один спосіб боротися з розумовою втомою – відкласти більшу частину своїх обов’язків. Коли ви рухаєтеся вперед або на шляху до мети просто тому, що вам доводиться це робити, це поступово перетворюється у важкий тягар.

Це стосується піклування про дітей, роботи або нового бізнесу.

З іншого боку, пристрасть потужніша за будь-яку іншу енергію. Знайдіть те, що вам подобається робити, і додайте до повсякденного життя.

Можливо, вам доводиться працювати з 9 до 5 й робити те, що вам не особливо подобається, але це допомагає оплачувати рахунки. У такому випадку підберіть хобі, яке ви справді любите. Це можуть бути курси або заняття спортом по вихідних.

Нехай це змінить ваше життя, і поступово ваш розпорядок дня стане більш керованим.

3. У гармонії з природою

Скажіть чесно, як ви пов’язані з природою? Навіть якщо ви з тих, хто намагається піклуватися про довкілля, ви, ймовірно, рідко покидаєте офіс, щоб прогулятися.

А може, ви взагалі не любите бувати на вулиці. На щастя, ми не говоримо, що ви маєте ходити на прогулянки щодня або піднятися на високу гору.

Ми говоримо про перебування на вулиці протягом 15 хвилин на день. Підійде будь-що, від прогулянок або бігу до садівництва і годування птахів у парках.

Якщо у вас є собака, вигулюйте її щодня, щоб ефективно боротися з психічною втомою.

4. Їжте потрібну кількість правильного білка

Оскільки ваш мозок використовує більше енергії, ніж більшість інших органів, споживання негативних калорій або забагато цукру змусить вас почуватися ще більш втомленими.

Натомість докладайте зусиль, щоб їсти максимально натуральні продукти. В ідеалі вони взагалі не містять цукру або містять його невелику кількість, наприклад, фрукти.

Також варто обмежити регулярне споживання натрію. Почніть з вилучення найшкідливіших продуктів крок за кроком.

5. Повністю уникайте обробленого цукру й алкоголю

Як думаєте, ви могли б відмовитися від алкоголю на весь день? Як щодо двох? Якщо ви могли б уникнути алкоголю протягом цілого тижня, ви б швидко відчули, як зникає психічне виснаження.

Крім того, ви буде почуватися більш пильними й протягом декількох тижнів матимете більше енергії та менше кілограмів жиру. Ось що потрібно зробити:

  • Перший крок – це читати етикетки на всіх продуктах і напоях, які ви регулярно вживаєте. Ви будете здивовані кількістю цукру в, здавалося б, невинних продуктах.
  • Крім того, вам також потрібно вилучити алкоголь. Хоча червоне вино, пиво та інші напої можуть бути корисними в міру, краще триматися від них подалі, коли вас переповнює виснаження.
  • Пам’ятайте, що вживання алкоголю має бути випадковим задоволенням і завжди в невеликих кількостях.

6. Дотримуйтеся режиму сну

Це факт, що найуспішніші люди мають дуже суворий режим сну. Рідко можна побачити, що вони порушують графік або сплять довше, ніж мають.

Як щодо вас?

І дітям, і дорослим потрібен чітко визначений режим сну. Це дозволяє розуму знати, коли відпочивати, та знижує розумову виснаження.

Це не означає, що ви ніколи не будете почуватися втомленими, адже це залежить від вашої щоденної діяльності та інших факторів.

Спочатку, вам, ймовірно, буде важко дотримуватися цього нового розпорядку, але з чашкою чаю перед сном і терпінням ви зможете адаптуватися за найкоротший час.

Варто знайти час, щоб виробити одну або декілька з цих звичок у своєму повсякденному житті. Ви побачите неймовірні переваги й почнете почуватися енергійніше.

Читайте також