6 способів використати ромашку для поліпшення здоров'я
18:27 19.10.2017
252

Ромашка давно відома своїми цілющими властивостями, але попри це рослина не має довгої історії наукових дослідів. Тому доктор Муміта Дас з Національного відкритого університету Індіри Ганді присвятив цілу книгу про те, як використовувати ромашку.

Ви повинні переконатися, що ваша ромашка, як і будь-які рослинні засоби, вітаміни чи добавки, є автентичною, зазначає Дас. Адже підроблений чай з ромашкою може призвести до потенційно серйозних побічних ефектів, пише Рrevention. Крім того, не кожному рекомендують вживати ромашку, перед застосуванням цієї рослини, треба проконсультуватися з вашим лікарем. Один з найпростіших способів насолодитися заспокійливими ефектами ромашки – це чай.

Шість переваг ромашки:

Для зменшення тривоги Ромашка може зменшити занепокоєння та тривогу. Наприклад, клінічне випробування для оцінки цих ефектів показало, що капсули німецької ромашки зменшили рівень тривожності у пацієнтів з генералізованим тривожним розладом (різновид неврозу). Для заспокійливого ефекту можна також вдихнути ефірну олію ромашки або варити чай з сухої ромашки. Для кращого травлення Під час досліджень експерти з’ясували, що екстракти ромашки та комбінації ромашки з іншими травами можуть зменшити виразки, розлад шлунку та симптомів синдрому подразненого кишечника. Також деякі дослідження показують, що ромашковий чай є ефективним антацидом (препарати, що нейтралізують кислотність шлункового соку). Для сяючого волосся Виявляється, кольорові шампуні – це не просто хід маркетологів, принаймні, коли йдеться про ромашку. Дослідження показують, що ромашка зменшує потемніння від ультрафіолетового випромінювання, одночасно збільшуючи відбиття світла. Для заспокоєння шкіри Зволожуючі властивості ромашки роблять її корисною при лікуванні незначного подразнення шкіри. З клінічних досліджень відомо, що ромашковий крем, допомагає загоїти та заспокоїти шкіру. Для зменшення болю Ромашка також має репутацію як знеболюючий засіб. Вчені виявили, якщо нанести олію ромашки на шкіру, то вона зменшує мігрені та болі при остеоартриті. Крім того, пити ромашковий чай корисно при менструальному болі. Для здоров’я домашніх тварин Багато людей не знають, що ромашка може бути корисна і для домашніх тварин. За словами ветеринара Стіва Марсдена, ромашку використовують у харчових добавках для собак і кішок, які допомагають при виразках шлунку, болях в животі та тривозі. Однак, якщо тварина хвора, її слід показати спеціалісту, перш ніж починати лікування.
Читайте також