7 найпоширеніших помилок під час дієти
12:55 05.03.2017

Ви можете думати, що вам підійде будь-яка дієта для схуднення, однак правда в тому, що потрібно адаптувати її до конкретного випадку. Не всі дієти однакові!

Коли йдеться про схуднення за допомогою дієти, вона має бути не лише здорова. Насправді все значно складніше.

Сьогодні ми хочемо поділитися деякими найпоширенішими помилками, які люди часто роблять, коли сидять на дієті. Тепер ви зможете їх уникнути. Запишіть ці поради, і побачите наскільки ефективнішим буде ваш наступний план зі схуднення.

1. Не варто важитися занадто часто

2-skhudnennia Якщо ви будете щогодини перевіряти свою вагу, це спричинить лише розчарування. Старайтеся не забувати, що показники ваги тіла можуть суттєво змінюватися впродовж дня, коли ви їсте та спалюєте калорії, тому не варто перетворювати їх в одержимість. Крім того, треба завжди зважуватися в той самий день і використовувати одні ваги. Бажано робити це голими, щоб вага одягу не впливала на результат. Так ви позбавите себе від відчуття тривоги у випадку, коли шкала показує не ті цифри, які б хотілося бачити.

2. Дієта вашої подруги не обов’язково підійде вам

Хоча дехто думає, що будь-яка дієта однаково впливає на кожну людину, це не обов’язково так. Іноді буває, що подруга або член сім’ї досягли чудових результатів завдяки якійсь дієті, тоді як у вашому випадку вона майже не подіяла. Не забувайте, що кожен організм по-своєму реагує на зміни в раціоні харчування. Також не варто зациклюватися на кількості прийомів їжі на день. З п’яти прийомів їжі, яких рекомендують дотримуватися під час дієти, три найважливіші це – сніданок, обід і вечеря. Якщо ви не почнете харчуватися більш здорово, зайві кілограми нікуди не зникнуть.

3. Їжте різноманітні продукти

3-korysni-salaty Овочі та фрукти – це не обов’язково нудно. Усе залежить від того, як їх приготувати. Звісно, якщо ви кожного дня на вечерю їстимете салат, у результаті він вам набридне. Не забувайте, що чим різноманітніші інгредієнти входять у ваш раціон харчування, тим менше ви відчуватимете себе на дієті. Це важливо, якщо йдеться про те, щоб дотримуватися дієти та насолоджуватися нею, адже позитивні відчуття безпосередньо впливають на бажання зберегти новий раціон. Дієта аж ніяк не означає, що їжа не повинна приносити задоволення і що процес її приготування не має бути цікавим. Тому змішуйте нові інгредієнти та дозвольте собі експериментувати.

4. Не зациклюйтеся на вправах

Фізичні вправи – це важлива складова схуднення. Їх потрібно поєднувати з дієтою, але в жодному разі не варто зациклюватися на цьому. Хоча спорт і раціон важливі для схуднення, потрібно дотримуватися балансу спожитих калорій та фізичних вправ, які ви виконуєте в залі.

5. Не робіть винятків

4-terpinnia

Якщо вам дуже кортить з’їсти щось недозволене, не робіть цього. Якщо ви почнете дозволяти собі так поводитися, то не зможете дотримуватися дієти.

Можна зрідка розділити з кимось десерт або пригоститися тістечком на робочій зустрічі, однак при цьому не варто забувати, що треба як ніколи міцно тримати себе в руках.

Якщо ви не впевнені, що зможете стриматися, краще не порушувати своє рішення після того, як ви важко працювали, щоб дотримуватися дієти.

Краще запобігти проблемі.

6. Гідратація – ось один із ключових елементів схуднення

Важливо завжди забезпечувати організм достатньою кількістю вологи, особливо якщо ви сидите на дієті з низьким вмістом калорій.

В ідеалі потрібно випивати два літри води на день. Це може бути вода або поєднання води з іншими низькокалорійними напоями, наприклад, овочевим бульйоном.

Звісно, не варто перевищувати чотири літри на день, адже в результаті ви виведете із сечею багато мінералів, а нирки будуть змушені працювати важче, ніж повинні.

7. Проконсультуйтеся з фахівцем і довіртеся визначеній дієті

Зазвичай найефективнішими є ті дієти, які передбачають споживання меншої кількості калорій, ніж людина спалює впродовж дня, а це завжди призводить до втрати ваги.

Однак є й інші чинники, які можуть вплинути на цей процес, як-от затримка рідини та менструація.

Хоча з часом вони минають, такі зміни в організм можуть впливати на результати дієти.

Читайте також