7 вагомих причин пити молоко з медом
16:34 10.06.2017
254
Окрім того, що суміш меду та молока чудово знімає біль у горлі, вона також допомагає збільшити витривалість під час занять спортом і бореться з безсонням.

Цей напій має багато властивостей, і ми хочемо розповісти вам про них сьогодні.

Мед також має заспокійливу та протизапальну дію. Це допомагає полегшити симптоми захворювань дихальної системи.

А от молоко ще віддавна обирали з-поміж інших напоїв завдяки його вмісту вітамінів  A, комплексу B та D, а також таких мінералів, як кальцій. Крім того, цей продукт багатий на тваринні білки та молочну кислоту.

Саме тому молоко з медом має багато унікальних для здоров’я переваг. Ми опишемо деякі з них у цій статті.

1. Молоко з медом захищає шкіру

Молоко з медом має очисні та протимікробні властивості. Якщо поєднати ці два інгредієнти, ефект буде просто дивовижний.

Насправді, обидва складники досить часто використовують як основні компоненти косметичних засобів. Змішайте їх, щоб отримати здорову шкіру, яка сяє здоров’ям.

Споживання молока з медом живить шкіру зсередини.

Якщо маєте бажання та можливість, можете навіть прийняти ванну з медом і молоком. Ось як це зробити:

  • на два літри молока знадобиться 100 г меду. Змішайте всі інгредієнти з водою;
  • зануртеся у ванну та приймайте її стільки часу, як зазвичай.

Шкіра отримає потужний заряд поживних речовин і відчує на собі корисні властивості ванни.

2. Воно покращує травлення

Мед діє як пребіотик. Це означає, що він стимулює ріст і розвиток корисних бактерій. Ця мікрофлора добре допомагає кишківнику та травній системі.

З іншого боку, пребіотики мають стимулювальний ефект на біфідобактерії (це тип пробіотиків, які містяться в молоці).

Крім цього, вуглеводи й олігосахариди, які є в меді, позитивно впливають на корисні бактерії. Вони підтримують здоров’я та належну роботу бактерій у травному тракті.

Як наслідок, молоко з медом допомагає позбутися таких проблем, як:

  • закреп;
  • коліки;
  • здуття;
  • шкідливі бактерії.

3. Молоко з медом покращує опірність організму

Якщо ви питимете молоко з медом кожного ранку, ще суттєво збільшить опірність організму.

Річ у тім, що в молоці містяться білки, а в меді – вуглеводи. Обидва ці компоненти важливі для стимулювання метаболізму.

Щоденне споживання такого напою стане чудовим способом покращити здоров’я, скільки б вам не було років.

Завдяки тому, що він містить ензими, тваринний білок у молоці розщеплюється на основні амінокислоти. Потім вони перетворюються в білки, які може використовувати організм.

Надлишковий матеріал, який виробляється в ході цього процесу, окислюється, перетворюючись в енергію.

4. Воно покращує здоров’я кісток

Молоко має дивовижну властивість переносити поживні речовини. Воно може доставити їх із їжі в будь-яку частину організму, особливо це стосується кальцію. Тому організму легше засвоювати поживні речовини.

Молоко – це багате джерело кальцію. Якщо доповнити його медом, ви забезпечите організм поживними речовинами, необхідними для здорових кісток.

Крім того, такий напій оптимізує засвоєння кальцію, а це ефективно запобігає таким захворюванням, як остеопороз і запалення суглобів, які часто розвиваються з віком.

5. Бореться з безсонням

Склянка теплого молока з медом перед сном – це добре відомий спосіб заснути, якщо на вас напало безсоння.

Лишень погляньте на властивості цих двох інгредієнтів окремо. І мед, і молоко добре вирішують проблеми зі сном. Утім, якщо їх поєднати, ефект ще більше посилюється.

  • Мед – це винятковий солодкий продукт. Він дозволяє краще контролювати кількість інсуліну, яка виробляється в організмі. Завдяки цьому мозок виробляє більше триптофану. Потім триптофан перетворюється в серотонін, гормон, який допомагає заснути.
  • Тепле молоко створює приємне відчуття в шлунку. Секрет простий – температура. Тому неодмінно пийте молоко з медом перед сном.

6. Воно бореться зі старінням

Поєднання молока з медом також має багато корисних властивостей для решти організму. Річ у тім, що цей напій омолоджує вас і дарує багато енергії.

Він містить антиоксиданти, які атакують вільні радикали. А це має суттєвий вплив на всі системи організму, адже вільні радикали погіршують стан шкіри, спричиняють зморшки та вікові плями і негативно впливають на інші функції.

Якщо хочете зберегти молодість якомога довше, неодмінно пийте молоко з медом, адже воно сповільнює процеси старіння.

7. Молоко з медом має антибактеріальні властивості

Споживання молока з медом дуже позитивно впливає на деякі бактерії.

Пийте цей напій, щоб зменшити закрепи, гази й інші проблеми шлунково-кишкового тракту. Крім того, молоко з медом також допомагає дихальній системі, коли ви хворієте на застуду чи кашель.

Неодмінно скористайтеся перевагами цих чудових натуральних продуктів. Не забувайте, що також потрібно дотримуватися збалансованого раціону й вести здоровий спосіб життя. Зокрема регулярно займатися спортом і не курити. Адже якщо ви відмовитеся від шкідливих звичок, то зможете отримати більшу користь від споживання цього напою.

Читайте також