9 ознак того, що в організмі зависокий вміст токсинів
18:25 25.03.2017
259
Коли в організмі стає забагато токсинів, він намагається позбутися їх. Також ваше тіло може посилати сигнали, які, на перший погляд, ніяк не пов'язані з цією проблемою. Утім, усе це спроба вивести токсини.
Усі ми тією чи іншою мірою відчуваємо на собі наслідки надмірної кількості токсичних речовин. Це може траплятися навіть попри правильні харчові звички та здоровий спосіб життя, які сприяють зниженню рівня токсинів в організмі.

У середовищі, якому ми живемо, міститься дуже багато частинок. Вони можуть знаходитися в повітрі, воді або інших численних джерелах. І з усіма ними ми безпосередньо контактуємо.

В організмі людини є органи, які відповідають за збір і виведення більшості токсинів. Утім іноді вони можуть перенавантажуватися, і їхня здатність нормально виконувати функції погіршується.

Як наслідок, починають накопичуватися токсини. Від цієї проблеми непросто позбутися. Через це в людини виникає низка фізичних та емоційних проблем зі здоров’ям.

Іноді буває непросто зрозуміти, що у вашому організмі надмірний вміст токсинів. Утім є певні сигнали, які можуть попередити нас перш, ніж ситуація стане значно складнішою.

Дізнаймося про них більше!

1. Постійна втома

postiyna-vtoma-500x334-2

Організм може працювати понаднормово, щоб позбутися токсинів, які зберігаються в різних тканинах. Коли таке трапляється, переважно людина поступово починає почуватися все більш втомленою. Відчуття виснаженості не минає навіть, якщо ви добре спите.

Втома, проблеми з концентрацією та бажання спати цілий день – ось попереджувальні ознаки. Якщо ви їх відчуваєте, можливо, вашому організму потрібно позбутися накопичених відходів.

2. Ви постійно набираєте вагу

Скинути зайві кілограми – непросте завдання. Майже в усіх випадках для цього потрібно постійно докладати зусиль, щоб дотримуватися дієти та займатися спортом.

Утім, якщо ви дуже стараєтеся, але все одно набираєте вагу, це може бути попереджувальним сигналом. Можливо, причина в гормональному дисбалансі.

Такий стан може виникати під впливом численних факторів. Наприклад, високого рівня токсинів у продуктах, які споживає людина, або в її засобах особистої гігієни.

3. Закрепи

zakrep-500x334-1

Кишковий тракт відіграє дуже важливу роль у виведенні токсинів.

Проблеми з випорожненням або закрепи свідчать про певні розлади здоров’я. Очевидно, що проблема в затримці відходів.

Вона призводить до підвищення рівня токсинів в організмі, утім також може викликати біль у животі, запалення та проблеми із засвоєнням поживних речовин.

4. Проблеми зі шкірою

Ваша шкіра – це один з органів, на яких видно проблеми з накопиченням токсинів. Суттєвими показниками є поява акне, висип та алергічні реакції.

Такі симптоми можуть розповісти вам про те, що токсини не виводяться з організму належним чином. Особливо, токсини, які міститься в крові та тканинах.

5. Перегрівання та гарячі припливи

perehrivannia-tila-500x334-2

Одним із симптомів перенасиченості організму токсинами є те, що він починає перегріватися. Причина у високому вмісті токсичних речовин, який змушує печінку працювати важче, ніж зазвичай.

Як наслідок, людина починає сильніше пітніти, адже саме піт дає змогу організму вивести токсини через шкіру.

6. Постійні головні болі

Токсини, які містяться в крові, можуть безпосередньо впливати на нервову систему. Вони також спричиняють певні реакції, як-от головні болі.

Тканини нервової системи гіперчутливі до токсинів. Саме тому не дивно, що накопичення шкідливих сполук спричиняє таку реакцію організму.

7. Накопичення черевного жиру

cherevnyi-zhyr-500x334-1

Детоксикація допомагає скинути зайві кілограми. Одна з причин у тому, що виводяться відходи, які накопичуються в області навколо живота.

А все через те, що токсини впливають на рівень глюкози та холестерину. Обидві ці сполуки збільшують кількість жирових відкладень навколо живота.

8. Несвіжий подих

Якщо ви добре піклуєтеся про гігієну ротової порожнини, а несвіжий подих не минає, у вас проблема. Неприємний подих може виникати через розлади травлення або накопичення токсинів у печінці, що змінюють середовище в травному тракті.

Через такі відхилення шкідливим бактеріям значно простіше рости в роті, як на яснах, так і на зубах.

Також язик може бути покритий жовтуватою плівкою. Такий симптом виникає через надмірний вміст токсинів у крові. Жовта плівка може теж спричиняти несвіжий подих та інфекції.

9. Камені у жовчному міхурі

kameni-u-zhovchnomu-500x316-2

Надмірний вміст токсинів у жовчному міхурі може мати на нього руйнівний вплив, як наслідок, починають утворюватися камені.

До того ж, печінка може почати зберігати надлишок жовчі в жовчному міхурі, а ця густа рідина перешкоджає його роботі. Через таку перешкоду в жовчному міхурі почнуть утворюватися камені.

Ви якось боретеся з цією проблемою? Якщо так, перестаньте їсти перероблені продукти. Також потрібно пити більше води та збільшити споживання свіжих фруктів й овочів.

Для досягнення максимальних результатів спробуйте сісти на детокс-дієту. Або навіть краще – просто додайте детокс-напої у свій теперішній раціон харчування.

Читайте також