Медик попередив про ризик інфарктів та інсультів у новорічну ніч
14:44 30.12.2018
255

Через порушення сну, переїдання й зловживання алкоголем ризик інфарктів та інсультів у новорічну ніч значно зростає. Про це повідомив президент української асоціації медицини сну, сомнолог Юрій Погорецький в коментарі кореспонденту УНН.

"Для хворих із гіпертонією, порушенням сну, проблемами із серцем, однозначно, порушувати режим сну не треба. Чарочку шампанського випили, зустріли куранти і лягли спати, щоб надолужувати свій сон. 80% хвороб і так пов’язані із порушеннями сну, а якщо випив, то після того сон іще гірше, то якраз такі дні критичні для виникнення інсультів і інфарктів", - зазначив експерт.

За його словами, людям із серцево-судинними захворюваннями чи порушеннями сну ні в якому разі не можна переїдати чи зловживати алкогольними напоями. "100 тисяч інсультів на рік і 50 тисяч інфарктів на рік – вночі під ранок. Як раз у такі дні (зростає кількість інфарктів і інсультів – ред.), коли трапляються навантаження – харчове або алкогольне. Причому це може бути й молодь", - наголосив при цьому медик.

Читайте також